
GELATO 41 FIRE TRIM
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £24.18 | $32.00 | £1.73/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £48.36 | $64.00 | £1.73/g |
| 56g | 56 g extra stealth fast shipping | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 112g | 112 g extra stealth fast shipping | £166 | $220.00 | £1.48/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.48/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
NEW STOCK IS ZUSHI! FIRE FULL OF TERPS! AMAZING QUALITY FOR THE PRICE YET AGAIN WITH PISTACHIO! FULL OF POP CORN AND AND SUGAR LEAF! THE BEST AND CHEAPEST OUT HERE! ENJOY!



