biggysearch ♥ LB status

Guava Dawg Shake

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Wake and Shake has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
14g14 grams intro offer£25.97$35.00£1.85/g
28g28 grams£44.52$60.00£1.59/g
56g56 grams£79.77$107.50£1.42/g
112g112 grams£152$205.00£1.36/g
Listing description

Guava dawg shake - UK grown strong Dawgy aroma, high THC content, slightly twiggy but no massive twigs, just small bud twigs

Live flower on LittleBiggy now

See all