biggysearch ♥ LB status

CHERRY ZOAP

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 1 day to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g cherry zoap £24.56 $32.50 £7.02/g
7g 7 g cherry zoap £43.45 $57.50 £6.21/g
14g 14 g cherry zoap £81.23 $107.50 £5.80/g
28g 28 g cherry zoap £159 $210.00 £5.67/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).

Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

NEW BATCH 08/05 Introducing Cherry Zoap, a remarkable cannabis strain created from the latest and most sought-after genetics. This exceptional strain offers a delightful fruity and pungent smell, coupled with an exquisite taste that will p…