
Banana Candy (Shipped from Spain)
🇪🇸 Ships from Spain
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 14g | 14 g | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g | £174 | $230.00 | £6.21/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.21/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% cheaper).
Seller: TheGoodStuff has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 2,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Banana Candy



