
*GUAVO GELATO* 10% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £24.18 | $32.00 | £6.91/g |
| 7g | 7 g | £48.36 | $64.00 | £6.91/g |
| 14g | 14 g | £90.67 | $120.00 | £6.48/g |
| 28g | 28 g | £159 | $210.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Guavo Gelato is a hybrid cannabis strain known for its rich, potent yet dessert-like flavour profile and potent effects. It is a variant of the Gelato lineage, which is celebrated for its sweet, creamy, and fruity characteristics. Guavo Ge…



