biggysearch ♥ LB status

La Bomba (Shipped from Spain)

🇪🇸 Ships from Spain Flower about 3 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
7g 7 g £60.45 $80.00 £8.64/g
14g 14 g £98.23 $130.00 £7.02/g
28g 28 g £174 $230.00 £6.21/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£6.21/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% cheaper).

Seller: TheGoodStuff has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 2,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

La Bomba