biggysearch ♥ LB status

Super Silver Haze Grade A Top Self

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 1 day to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
7g 7 g free special next day delivery £60.45 $80.00 £8.64/g
14g 14 g free rm sndd by 1pm £90.67 $120.00 £6.48/g
28g 28 g free rm sndd by 1pm £174 $230.00 £6.21/g
56g 56 g free rm sndd by 1pm £317 $420.00 £5.67/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 7 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (56g) is 1% below its first tracked price, having been as low as £310.

WeightVarietyNowLowest seenHighest seenFirst trackedChanges
7g7 g free special next day delivery£60.45£52.89£60.457 Aug 20262 (last 9 Sep 2026)
14g14 g free rm sndd by 1pm£90.67£90.67£98.237 Aug 20261 (last 24 Aug 2026)
28g28 g free rm sndd by 1pm£174£166£1747 Aug 20262 (last 9 Sep 2026)
56g56 g free rm sndd by 1pm£317£310£3217 Aug 20262 (last 9 Sep 2026)

How this compares

£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).

Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Super Silver Haze listings →

Listing description

We have landed some Super Silver Haze for our pals on little biggy