
Budget flowers
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g topanga og | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 7g | 7 g zkitzo | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 7g | 7 g peach oz | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 7g | 7 g watermelon og | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 14g | 14 g topanga og | £102 | $135.00 | £7.29/g |
| 14g | 14 g zkitzo | £113 | $150.00 | £8.10/g |
| 14g | 14 g peach oz | £113 | $150.00 | £8.10/g |
| 14g | 14 g watermelon og | £113 | $150.00 | £8.10/g |
| 28g | 28 g topanga og | £181 | $240.00 | £6.48/g |
| 28g | 28 g zkitzo | £204 | $270.00 | £7.29/g |
| 28g | 28 g peach oz | £204 | $270.00 | £7.29/g |
| 28g | 28 g budget mix | £204 | $270.00 | £7.29/g |
| 28g | 28 g watermelon og | £204 | $270.00 | £7.29/g |
| 56g | 56 g topanga og | £340 | $450.00 | £6.07/g |
| 112g | 112 g topanga og | £642 | $850.00 | £5.73/g |
Price history
Tracked since 16 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 15 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g topanga og | £56.67 | £56.67 | £56.67 | 16 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g zkitzo | £60.45 | £60.45 | £64.23 | 21 Sep 2026 | 1 (last 28 Sep 2026) |
| 7g | 7 g peach oz | £60.45 | £60.45 | £64.23 | 23 Sep 2026 | 1 (last 28 Sep 2026) |
| 7g | 7 g watermelon og | £60.45 | £60.45 | £60.45 | 28 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g topanga og | £102 | £102 | £102 | 16 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g zkitzo | £113 | £113 | £113 | 21 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g peach oz | £113 | £113 | £113 | 23 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g watermelon og | £113 | £113 | £113 | 28 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g topanga og | £181 | £181 | £181 | 16 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g zkitzo | £204 | £204 | £204 | 21 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g peach oz | £204 | £204 | £204 | 23 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g budget mix | £204 | £204 | £204 | 24 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g watermelon og | £204 | £204 | £204 | 28 Sep 2026 | 0 |
| 56g | 56 g topanga og | £340 | £340 | £340 | 16 Sep 2026 | 0 |
| 112g | 112 g topanga og | £642 | £642 | £642 | 16 Sep 2026 | 0 |
How this compares
£5.73/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (12% cheaper).
Seller: TheHashCollective23 has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 7,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Topanga OG Fresh batch 16/9 Zkitzo (Zaffa x Zkittles) Peach Ozz Watermelon OG Please order using this link: https://littlebiggy.net/link/zFZNm3



