biggysearch ♥ LB status

MIMOSA A++ DUTCH

No longer listed on LittleBiggy. This flower from radar breeder has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-22 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g mimosa£31.40$42.00£8.97/g
7g7 g mimosa£54.58$73.00£7.80/g
14g14 g mimosa£102$136.00£7.26/g
28g28 g mimosa£194$260.00£6.94/g
56g56 g mimosa£373$499.00£6.66/g
Listing description

MIMOSA All very nice solid buds, very tasty and good high FIRE BATCH Sativa Dominant Hybrid -70% Sativa / 30% Indica THC: 27% Mimosa is a sativa dominant hybrid strain (70% sativa/30% indica) created through crossing the classic Purple Pun…

Live flower on LittleBiggy now

See all