biggysearch ♥ LB status

Grade A, Top Shelf, Super Lemon Haze

No longer listed on LittleBiggy. This flower from A1Hash has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-31 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams£31.60$40.00£9.03/g
7g7 grams£59.25$75.00£8.46/g
10g10 grams£79.00$100.00£7.90/g
14g14 grams£98.75$125.00£7.05/g
28g28 grams£178$225.00£6.35/g
56g56 grams£324$410.00£5.78/g
Listing description

New batch August 2026. This Super Lemon Haze by greenhouse has been home grown by myself and is a strong lovely smoke. The buds are covered in THC 25%+ This is 100% natural and clean, My smoke is not sprayed or dipped and absolutely nothing…

Live flower on LittleBiggy now

See all