
🇺🇸 Everlasting Gumdrop
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £26.45 | $35.00 | £13.22/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £41.56 | $55.00 | £11.87/g |
| 7g | 7 grams | £75.56 | $100.00 | £10.79/g |
| 14g | 14 grams | £144 | $190.00 | £10.25/g |
| 28g | 28 grams | £280 | $370.00 | £9.98/g |
Price history
Tracked since 14 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£9.98/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (54% dearer).
Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
🇺🇸 Everlasting Gumdrop Lineage/Genetics: Blueberry Kush x Platinum Zkittlez Aroma: A light sweet nose with little hints of pink bubblegum. Taste: A sweet forward palate with some funkiness.



