biggysearch ♥ LB status

Heaven Sent Organic Bud

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Your Natural Medicine has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-25 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3g3 grams zed head£33.95$45.00£11.32/g
3.5g3.5 grams red velvet runtz£33.95$45.00£9.70/g
3.5g3.5 grams mimozz£33.95$45.00£9.70/g
3.5g3.5 grams gorilla jealously£33.95$45.00£9.70/g
Listing description

Brand New in our collection of the finest organic bud there is to offer ;) Red Velvet Runtz Mimozz Zed Head Gorilla Jealousy

Live flower on LittleBiggy now

See all