
Morning Glory
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g morning glory | £41.56 | $55.00 | £11.87/g |
| 7g | 7 g morning glory | £71.78 | $95.00 | £10.25/g |
| 14g | 14 g morning glory | £144 | $190.00 | £10.25/g |
| 28g | 28 g morning glory | £272 | $360.00 | £9.71/g |
Price history
Tracked since 28 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£9.71/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (49% dearer).
Seller: BritishGrass has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 10.0/10 from 10+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Morning Glory is a well-balanced hybrid (roughly 60% Sativa / 40% Indica) bred by crossing G13, Skunk #1, and Hawaiian Sativa. It delivers a high-energy mental buzz anchored by a smooth, manageable physical relaxation. Strain Profile &…



