
3oz Mega Bud Bars
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3oz | 3 oz strawberry banana | £181 | $240.00 | £2.13/g |
| 3oz | 3 oz lemon cherry cookies | £181 | $240.00 | £2.13/g |
| 3oz | 3 oz gorilla zkittlez | £181 | $240.00 | £2.13/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 3 sizes. The cheapest size (3oz) is 20% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3oz | 3 oz strawberry banana | £181 | £181 | £227 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 3oz | 3 oz lemon cherry cookies | £181 | £181 | £227 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 3oz | 3 oz gorilla zkittlez | £181 | £181 | £227 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
How this compares
£2.13/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (67% cheaper).
Seller: SKUDA has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 650+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
𝗖𝘂𝗿𝗿𝗲𝗻𝘁 𝗱𝗲𝗮𝗹 - 𝟮𝟬% 𝗼𝗳𝗳 𝗼𝗻 𝗮𝗹𝗹 𝗼𝗿𝗱𝗲𝗿𝘀. 𝗘𝗻𝗱𝘀 𝗢𝗰𝘁𝗼𝗯𝗲𝗿 𝟮𝗻𝗱. **All orders are sent for FREE, orders under $100 are sent standard first class without tracking. Orders over $100 are sent first class spec…



