biggysearch ♥ LB status

120u 3X Filtered Hash

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Eddys Hashbar has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-13 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g any 3.5 sunday smoke sale£23.70$30.00£6.77/g
3.5g3.5 g rolex£35.55$45.00£10.16/g
3.5g3.5 g super mario£35.55$45.00£10.16/g
3.5g3.5 g vice city cherry pie£35.55$45.00£10.16/g
3.5g3.5 g blue lobster£35.55$45.00£10.16/g
3.5g3.5 g nerds rope rainbow candy£35.55$45.00£10.16/g
3.5g3.5 g slush puppie blubbery£35.55$45.00£10.16/g
7g7 g any 7g£63.20$80.00£9.03/g
10g10 g sunday smoke sale any 10g£79.00$100.00£7.90/g
14g14 g any 14g£118$150.00£8.46/g
28g28 g any 28g£229$290.00£8.18/g
50g50 g any 50g£395$500.00£7.90/g
100g100 g any 100g£711$900.00£7.11/g
Listing description

120u 3x filtered top quality cali hash in various flavours the terps and power of these hashes are of a very high quality haven’t had chance to try them all yet but you wont be disappointed. Will put a 3.5g option of each and then any 7g n …

Live hash on LittleBiggy now

See all