biggysearch ♥ LB status

3x Filter Premium Hash

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Hash Sultan has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams black sherry£31.54$42.50£9.01/g
3.5g3.5 grams green avenger£31.54$42.50£9.01/g
7g7 grams black sherry£59.36$80.00£8.48/g
7g7 grams green avenger£59.36$80.00£8.48/g
14g14 grams black sherry£111$150.00£7.95/g
14g14 grams green avenger£111$150.00£7.95/g
28g28 grams green avenger£208$280.00£7.42/g
56g56 grams black sherry£341$460.00£6.09/g
56g56 grams green avenger£341$460.00£6.09/g
each1 slab (bar) green avenger£460$620.00size unclear
Listing description

This is some of the highest quality Triple filter Spanish Hash which smokes like a dream. This is the most expensive of the Hashes and very highly sought after. We have added larger quantity options for very good prices. Please note that t…

Live hash on LittleBiggy now

See all