
Afghan Skunk
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g afghan skunk | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 g afghan skunk | £51.00 | $67.50 | £7.29/g |
| 14g | 14 g afghan skunk | £96.34 | $127.50 | £6.88/g |
| 28g | 28 g afghan skunk | £174 | $230.00 | £6.21/g |
Price history
Tracked since 28 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.21/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (32% cheaper).
Seller: BritishGrass has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 10.0/10 from 10+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Classic old-school genetics at a proper fair price. The Gear Dense, frosty nugs with an unmistakable earthy hash perfume and a sharp skunk kick. Expect a smooth, heavy body-stone that melts stress and grounds you right into the sofa. Perfe…



