
Moroccan Blonde Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g poundland’s kush [05/2026] | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g poundland’s kush [05/2026] | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 10g | 10 g poundland’s kush [05/2026] | £64.23 | $85.00 | £6.42/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.42/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (29% cheaper).
Seller: POUNDLAND has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.9/10 from 3,000+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Hey Family, Please do not forget to use the link to purchase, thank you in advance: https://littlebiggy.com/link/7Utot0 —————————————————— —————————————————— Introducing Poundland's Exquisite Moroccan Blonde Hash: A Stamp Collection …



