
CALI MOUSSE HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 5g | 5 gram | £18.89 | $25.00 | £3.78/g |
| 10g | 10 gram | £34.00 | $45.00 | £3.40/g |
| 25g | 25 gram | £79.34 | $105.00 | £3.17/g |
| 50g | 50 gram | £151 | $200.00 | £3.02/g |
| 100g | 100 gram | £298 | $395.00 | £2.98/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£2.98/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (67% cheaper).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Cali Mousse Hash Please be advised this is more like “Kief” than hash New Stock 15/09/26 Frozen Peaches Grape Jelly Gumbo F1 Durban Obama Kush XXX OG LCG OZK Gelato



