
Cali Gold Cured Bubble Hash - SuperBoof
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶22✅ | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶67.5✅ | £41.56 | $55.00 | £11.87/g |
| 7g | 7 g ❌$̶122.5✅ | £75.56 | $100.00 | £10.79/g |
| 14g | 14 g ❌$̶235✅ | £151 | $200.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ | £291 | $385.00 | £10.39/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£10.39/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (46% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Cali Gold Small Batch Cured Bubble Hash – Superboof (Single Source) A matured, solventless expression of Superboof — refined through cure, isolated through ice, preserved in full resin integrity. This Small Batch Cured Bubble Hash is craf…



