
Organic CBD Danceworld
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £16.62 | $22.00 | £16.62/g |
| 2g | 2 g | £27.20 | $36.00 | £13.60/g |
| 3.5g | 3.5 g | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 7g | 7 g | £66.49 | $88.00 | £9.50/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£9.50/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (51% cheaper).
Seller: The Cheesemaster has 3 live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 700+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Organically grown so much nicer flavour Packed using vacuum sealer (will no longer remove all air so product will arrive uncrushed) Organic CBD Danceworld Balanced THC (12%) to CBD ratio, mellow high, resinous buds, fruity-pine flavors.…



