
Moroccan Static — Donald Duck Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶17.50✅ | £12.09 | $16.00 | £12.09/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶60✅ | £40.80 | $54.00 | £11.66/g |
| 7g | 7 g ❌$̶107✅ | £72.54 | $96.00 | £10.36/g |
| 14g | 14 g ❌$̶201.50✅ | £137 | $181.00 | £9.77/g |
| 28g | 28 g ❌$̶390✅ | £265 | $351.00 | £9.47/g |
Price history
Tracked since 13 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£9.47/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (51% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Moroccan Static — Donald Duck Hash is a hash — Moroccan static sift, uniting traditional Rif Mountain resin craftsmanship with a modern electrostatic refinement stage. It carries the Donald Duck stamp, one of the recognised traditional Moro…



