biggysearch ♥ LB status

🔥Live Resin Cherry Diesel🔥!

No longer listed on LittleBiggy. This concentrate from TheCroConnect has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-31 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Concentrate
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 grams cherry diesel 1g£23.70$30.00£23.70/g
3.5g3.5 grams cherry diesel 3.5g£55.30$70.00£15.80/g
7g7 grams cherry diesel 7g£94.80$120.00£13.54/g
14g14 grams 14g cherry diesel£166$210.00£11.85/g
28g28 grams 28g cherry diesel£300$380.00£10.72/g
Listing description

🚨  — FIRST EXTRACT DROP 🚨 Hi Biggas! 👋 We’re excited to introduce something new to the lineup — our very first live resin listing, featuring Cherry Diesel(Cherry Pie X Sour D) Expect those unmistakable fruity cherry terps . For presen…

Live concentrate on LittleBiggy now

See all