biggysearch ♥ LB status

BISCOTTI DRY SIFT

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-14 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£25.68$32.50£7.34/g
7g7 gram£47.40$60.00£6.77/g
14g14 gram£86.90$110.00£6.21/g
28g28 gram£166$210.00£5.92/g
Listing description

Biscotti dry sift Moroccan hash Bubbles under flame.

Live hash on LittleBiggy now

See all