biggysearch ♥ LB status

Platinum

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Thewizardofoz420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-01 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£37.13$47.00£10.61/g
7g7 g£60.04$76.00£8.58/g
14g14 g£105$133.00£7.50/g
28g28 g£190$240.00£6.77/g
Listing description

🇺🇸 CALI MIDS / BUD FLOWER WEED (UW HASH PLANT X PERMA FROST) Listed: 03/08 Type: Indica Dominant Hybrid THC: 26% – 30% Aroma: A combination of citrus skunk, spices and light earth. Flavor: Skunty, yet slightly fruity with hints of wo…

Live hash on LittleBiggy now

See all