biggysearch ♥ LB status

Black Orchid

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£36.34$46.00£10.38/g
7g7 g£56.09$71.00£8.01/g
14g14 g£96.38$122.00£6.88/g
28g28 g£176$223.00£6.29/g
Listing description

CALI AAA LOOSE FLOWER Hybrid – 70% Indica / 30% Sativa | THC: 22% The flavor leans sweet and fruity, leading with bright berry and sweet citrus candy over a creamy body, rounded out by sour lemon zest and a touch of woody kush and pine on…

Live flower on LittleBiggy now

See all