biggysearch ♥ LB status

BARGAIN BUDS

No longer listed on LittleBiggy. This flower from strainsburys has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-16 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams£27.82$37.50£7.95/g
7g7 grams£50.09$67.50£7.16/g
14g14 grams£94.61$127.50£6.76/g
28g28 grams£163$220.00£5.83/g
56g56 grams£293$395.00£5.23/g
Listing description

Kings Tart - US Import The honest reason for the super sale: A while ago we had a bulk order come in from the US, we stored all the LB bags in a van, there were 2lb bags that we completely forgot about. After a while the same top shelf qual…

Live flower on LittleBiggy now

See all