
Cap Junky uk top flower
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £28.34 | $37.50 | £8.10/g |
| 7g | 7 gram | £52.89 | $70.00 | £7.56/g |
| 14g | 14 gram | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 gram | £181 | $240.00 | £6.48/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.48/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: 420buds has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Cap Junky Top uk flower Stinky freshly cured bud Covered in crystals



