
COOKIES AND CREAM BELDIA HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g extra stealth fast shipping | £21.16 | $28.00 | £6.05/g |
| 7g | 7 g extra stealth fast shipping | £42.31 | $56.00 | £6.04/g |
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £71.78 | $95.00 | £5.13/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £132 | $175.00 | £4.72/g |
| 50g | 50 g extra stealth fast shipping | £227 | $300.00 | £4.53/g |
| 100g | 100 g extra stealth fast shipping | £363 | $480.00 | £3.63/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.63/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (60% cheaper).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
BACK IN STOCK FIRE! GETTING SUBBED BY MORROCAN GOLD CHEAPER THAN EVER UNMATCHABLE PRICE FOR QUALITY! HASH KINGS! PISTACHIO SEASON!



