biggysearch ♥ LB status

Banana Cream

No longer listed on LittleBiggy. This flower from The Pontiff of Piff has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£27.65$35.00£7.90/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£94.80$120.00£6.77/g
28g28 g£182$230.00£6.49/g
56g56 g£332$420.00£5.92/g
Listing description

Banana Cream Banana OG X Cookies & Cream You get the unmistakable whiff of Banana OG as well as the earthy creaminess of the the Cookies & Cream. The dense buds are large to medium size with different shades of green interrupted b…

Live flower on LittleBiggy now

See all