
MIX BUCKET GRADE B
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £43.07 | $57.00 | £6.15/g |
| 14g | 14 g | £72.54 | $96.00 | £5.18/g |
| 28g | 28 g | £134 | $178.00 | £4.80/g |
| 56g | 56 g | £258 | $342.00 | £4.61/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (56g) is 16% above its first tracked price and at its highest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £43.07 | £37.78 | £43.07 | 7 Aug 2026 | 1 (last 28 Aug 2026) |
| 14g | 14 g | £72.54 | £61.20 | £72.54 | 7 Aug 2026 | 1 (last 28 Aug 2026) |
| 28g | 28 g | £134 | £117 | £134 | 7 Aug 2026 | 1 (last 28 Aug 2026) |
| 56g | 56 g | £258 | £223 | £258 | 7 Aug 2026 | 1 (last 28 Aug 2026) |
How this compares
£4.61/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (29% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX MIX BUCKET Just added new strains to mix much better quality bud…



