
BUDDHA'S BEST
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g thin mints | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 g thin mints | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g thin mints | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g thin mints | £168 | $222.50 | £6.00/g |
Price history
Tracked since 21 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.00/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% cheaper).
Seller: BUDDHAS BEST has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
WHITE TROPHY - PHOTO OF WHITE TROPHY WILL BE ADDED ON MONDAY, CURRENT PHOTO IS OF THE LAST LISTING Buddha's Best will comprise of the best products we can get our hands on, if we can't source something good enough for the listing it will n…



