
MIX AND MATCH 14G
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g star dawg | £77.07 | $102.00 | £5.50/g |
| 14g | 14 g super lemon haze | £80.85 | $107.00 | £5.77/g |
| 14g | 14 g tropicana cherry | £93.69 | $124.00 | £6.69/g |
| 14g | 14 g rainbow zoap | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g mandarin sunset | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g malibu marker | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g gumbo | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g widow bomb | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g the glove | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g pink runtz | £98.98 | $131.00 | £7.07/g |
| 14g | 14 g el chapo og | £104 | $138.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g american pie | £104 | $138.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g runtz 33 | £104 | $138.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g street heat | £104 | $138.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g big meech | £104 | $138.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g super cherries | £119 | $157.00 | £8.47/g |
| 14g | 14 g blue lobster | £126 | $167.00 | £9.01/g |
| 14g | 14 g versace x lcg | £126 | $167.00 | £9.01/g |
| 14g | 14 g strawberry guava | £126 | $167.00 | £9.01/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 19 sizes. The cheapest size (14g) is 5% above its first tracked price and at its highest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g star dawg | £77.07 | £73.29 | £77.07 | 7 Aug 2026 | 1 (last 20 Aug 2026) |
| 14g | 14 g super lemon haze | £80.85 | £80.85 | £80.85 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g tropicana cherry | £93.69 | £93.69 | £98.23 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 14g | 14 g rainbow zoap | £98.98 | £98.98 | £104 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 14g | 14 g mandarin sunset | £98.98 | £98.98 | £98.98 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g malibu marker | £98.98 | £98.98 | £98.98 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g gumbo | £98.98 | £98.98 | £98.98 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g widow bomb | £98.98 | £98.98 | £98.98 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g the glove | £98.98 | £98.98 | £98.98 | 3 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g pink runtz | £98.98 | £98.98 | £98.98 | 3 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g el chapo og | £104 | £104 | £104 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g american pie | £104 | £104 | £104 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g runtz 33 | £104 | £104 | £104 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g street heat | £104 | £104 | £104 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g big meech | £104 | £104 | £104 | 29 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g super cherries | £119 | £119 | £119 | 22 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g blue lobster | £126 | £126 | £126 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g versace x lcg | £126 | £126 | £126 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g strawberry guava | £126 | £126 | £126 | 7 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£5.50/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (15% cheaper).
Seller: Thewizardofoz420 has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
BUD FLOWER WEED MIX AND MATCH SPECIAL Get your favorite flavors at a discounted price! Passing on the savings we get from shipping onto you. You must purchase at least 𝟮 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗦 in the Mix & Match to qualify for this disco…



