
Super Lemon Haze Grade A Top Self
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g free rm sndd by 1pm | £60.45 | $80.00 | £8.64/g |
| 14g | 14 g free rm sndd by 1pm | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g free rm sndd by 1pm | £174 | $230.00 | £6.21/g |
| 56g | 56 g free rm sndd by 1pm | £317 | $420.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 8 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (56g) is 1% below its first tracked price, having been as low as £310.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g free rm sndd by 1pm | £60.45 | £52.89 | £60.45 | 7 Aug 2026 | 2 (last 9 Sep 2026) |
| 14g | 14 g free rm sndd by 1pm | £98.23 | £90.67 | £98.23 | 7 Aug 2026 | 2 (last 9 Sep 2026) |
| 28g | 28 g free rm sndd by 1pm | £174 | £166 | £174 | 7 Aug 2026 | 2 (last 9 Sep 2026) |
| 56g | 56 g free rm sndd by 1pm | £317 | £310 | £321 | 7 Aug 2026 | 2 (last 9 Sep 2026) |
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gMore Super Lemon Haze listings →
Listing description
We have landed some SUPER LEMON HAZE for our pals on little biggy



