
HASH HOUSE
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g king's farm la mousse | £18.89 | $25.00 | £5.40/g |
| 7g | 7 g king's farm la mousse | £28.34 | $37.50 | £4.05/g |
| 14g | 14 g king's farm la mousse | £52.89 | $70.00 | £3.78/g |
| 28g | 28 g king's farm la mousse | £98.23 | $130.00 | £3.51/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.51/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (61% cheaper).
Seller: BUDDHAS BEST has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
La Mousse King's Farm Dembele hash



