
L.A MOUSSE HASH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g parcel box | £19.65 | $26.00 | £5.61/g |
| 7g | 7 g parcel box | £38.54 | $51.00 | £5.51/g |
| 14g | 14 g parcel box | £68.00 | $90.00 | £4.86/g |
| 28g | 28 g parcel box | £121 | $160.00 | £4.32/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.32/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (53% cheaper).
Seller: ZAZA has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 1,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Super crumbly, if thats what you're looking for a fruity alternative to Moroccan sifts. its really good quality product but a little more expensive then sift. If you've had it before then you know already.



