
"Highrise" aka Grandmaster Kush
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g highrise | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 g highrise | £51.00 | $67.50 | £7.29/g |
| 14g | 14 g highrise | £96.34 | $127.50 | £6.88/g |
| 28g | 28 g highrise | £176 | $232.50 | £6.27/g |
Price history
Tracked since 21 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.27/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% cheaper).
Seller: BritishGrass has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 10.0/10 from 10+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Strain Profile Type: Indica-dominant hybrid (90% Indica / 10% Sativa) Aroma & Flavor: Classic earthy, pungent, and woody notes with subtle hints of citrus. Effects & Experience According to strain data from Leafly, Master Kush d…



