
Mid Shelf Bud - random
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g mid shelf bud | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 14g | 14 g mid shelf bud | £102 | $135.00 | £7.29/g |
| 28g | 28 g mid shelf bud | £178 | $235.00 | £6.34/g |
| 56g | 56 g mid shelf bud | £348 | $460.00 | £6.21/g |
Price history
Tracked since 17 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.21/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% cheaper).
Seller: BritishGrass has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 10.0/10 from 10+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Mid shelf bud bits, random flavours. Whatever we got in, you'll get.



