biggysearch ♥ LB status

SHERBANGER

No longer listed on LittleBiggy. This flower from BUDDHAS BEST has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-20 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g sherbanger£23.70$30.00£6.77/g
7g7 g sherbanger£43.45$55.00£6.21/g
14g14 g sherbanger£79.00$100.00£5.64/g
28g28 g sherbanger£154$195.00£5.50/g
Listing description

Photo of this is also from the previous sherbanger listing dudes, will upload new photo on Monday Sherbanger is an evenly balanced hybrid strain (50% indica/50% sativa) created through crossing the classic Sherbet X Headbanger strains.

Live flower on LittleBiggy now

See all