biggysearch ♥ LB status

Delicious Strong Super Lemon Haze

No longer listed on LittleBiggy. This flower from TheGreenMan has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-31 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 grams£31.60$40.00£9.03/g
7g7 grams£59.25$75.00£8.46/g
10g10 grams£79.00$100.00£7.90/g
14g14 grams£98.75$125.00£7.05/g
28g28 grams£178$225.00£6.35/g
56g56 grams£324$410.00£5.78/g
84g84 grams£498$630.00£5.92/g
112g112 grams bulk buy£616$780.00£5.50/g
Listing description

New Batch July 2026. Quality and strength guaranteed. This super strong 25%THC super stinky, super sticky. Must try this delicious Super Lemon Haze. Huge Buds absolutely covered in trichomes. 100% natural, this has not been sprayed or dippe…

Live flower on LittleBiggy now

See all