
BEIJING CHERRIES - TOPSHELF £140 AN OUNCE
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g extra stealth fast shipping | £21.16 | $28.00 | £6.05/g |
| 7g | 7 g extra stealth fast shipping | £42.31 | $56.00 | £6.04/g |
| 14g | 14 g extra stealth fast shipping | £75.56 | $100.00 | £5.40/g |
| 28g | 28 g extra stealth fast shipping | £142 | $188.00 | £5.07/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.07/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (22% cheaper).
Seller: PISTACH has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 38,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Beijing Cherries brings sweet ripe cherry and a touch of gas, exotic through and through. Colourful dense nugs, rich flavour and a balanced heavy stone. Cured proper, packed fresh, tracked shipping as standard.



