
CEREAL MILK
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £28.34 | $37.50 | £8.10/g |
| 7g | 7 gram | £52.89 | $70.00 | £7.56/g |
| 14g | 14 gram | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 gram | £193 | $255.00 | £6.88/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (28g) is 9% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £28.34 | £28.34 | £30.22 | 7 Aug 2026 | 1 (last 30 Aug 2026) |
| 7g | 7 gram | £52.89 | £52.89 | £56.67 | 7 Aug 2026 | 1 (last 30 Aug 2026) |
| 14g | 14 gram | £98.23 | £98.23 | £110 | 7 Aug 2026 | 1 (last 30 Aug 2026) |
| 28g | 28 gram | £193 | £193 | £212 | 7 Aug 2026 | 1 (last 30 Aug 2026) |
How this compares
£6.88/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (6% dearer).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Cereal Milk *Price Reduced* Cereal Milk is a rare, perfectly balanced hybrid (50% indica/50% sativa) created by crossing Snowman and Y-Life.



