
*STAR-DAWG* 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium flower | £24.93 | $33.00 | £7.12/g |
| 7g | 7 g premium flower | £49.87 | $66.00 | £7.12/g |
| 14g | 14 g premium flower | £91.43 | $121.00 | £6.53/g |
| 28g | 28 g premium flower | £158 | $209.00 | £5.64/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.64/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Stardawg Has Risen To Fame In Recent Years Making It The Number 1 Go To For The UK . It Is Known For Its Potent Effects And Unique Aroma. It Is A Hybrid Strain That Is A Cross Between Chemdawg 4 And Tres Dawg, Resulting In A Powerful Comb…



