biggysearch ♥ LB status

Cali Mids - Loose Import 🇺🇸

No longer listed on LittleBiggy. This flower from donloco has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-25 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
7g7 g bp 🇺🇸£47.40$60.00£6.77/g
7g7 g lemon tree 🇪🇸£51.35$65.00£7.34/g
7g7 g mimosa 🇺🇸£51.35$65.00£7.34/g
7g7 g icc 🇺🇸£51.35$65.00£7.34/g
7g7 g roulette cherriez🇺🇸£55.30$70.00£7.90/g
7g7 g pink zkittlez 🇺🇸£55.30$70.00£7.90/g
7g7 g bubblegum shooters🇺🇸£55.30$70.00£7.90/g
10g10 g lemon tree smalls 🇪🇸£55.30$70.00£5.53/g
14g14 g bp 🇺🇸£75.05$95.00£5.36/g
14g14 g icc 🇺🇸£75.05$95.00£5.36/g
14g14 g lemon tree 🇪🇸£79.00$100.00£5.64/g
14g14 g mimosa 🇺🇸£79.00$100.00£5.64/g
14g14 g bubblegum shooters🇺🇸£94.80$120.00£6.77/g
14g14 g pink zkittlez 🇺🇸£98.75$125.00£7.05/g
14g14 g roulette cherriez🇺🇸£103$130.00£7.34/g
20g20 g lemon tree smalls 🇪🇸£105$133.00£5.25/g
28g28 g cherry popperz smalls 🇺🇸£111$140.00£3.95/g
28g28 g icc 🇺🇸£122$155.00£4.37/g
28g28 g bp 🇺🇸£126$160.00£4.51/g
28g28 g mimosa 🇺🇸£134$170.00£4.80/g
28g28 g lemon tree 🇪🇸£150$190.00£5.36/g
28g28 g pink zkittlez 🇺🇸£182$230.00£6.49/g
28g28 g bubblegum shooters🇺🇸£182$230.00£6.49/g
28g28 g roulette cherriez🇺🇸£190$240.00£6.77/g
40g40 g lemon tree smalls 🇪🇸£198$250.00£4.94/g
each2 z mids🇺🇸£316$400.00size unclear
each4 z mids 🇺🇸£616$780.00size unclear
each8 z mids 🇺🇸£1,066$1,350.00size unclear
each16 z mids 🇺🇸£1,975$2,500.00size unclear
Listing description

Cali Mids Strains: 27/5/26 Lemon Tree - fresh load in. Same nice big buds and lovely citrus terps. 15/7/26 Blueberry Pie - Blue dream x GSC. Not the strongest but nice and terpy. 27/7/26 Cherry Popperz - very nice super dope strain.…

Live flower on LittleBiggy now

See all