biggysearch ♥ LB status

Space Mints

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER Hybrid – 50% Sativa / 50% Indica | THC: 25% The flavor is sweet and refreshing, combining cool mint with crisp apple and hints of tropical pineapple. The aroma follows with a sweet, slightly sour profile, blending fruity n…

Live flower on LittleBiggy now

See all