
Organic shake
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £18.89 | $25.00 | £2.70/g |
| 14g | 14 g | £30.22 | $40.00 | £2.16/g |
| 28g | 28 g | £52.89 | $70.00 | £1.89/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£1.89/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (26% dearer).
Seller: The Cheesemaster has 3 live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 700+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Organically grown Packed using vacuum sealer (will no longer remove all air so product will arrive uncrushed) Mixed shake from numerous organically grown varieties with high THC content (Blended leaves and malformed buds) Stealth: Will …



