
STAR DAWG (GRADE B)
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g stardawg grade b | £35.51 | $47.00 | £5.07/g |
| 14g | 14 g stardawg grade b | £64.98 | $86.00 | £4.64/g |
| 28g | 28 g stardawg grade b | £121 | $160.00 | £4.32/g |
| 56g | 56 g stardawg grade b | £227 | $300.00 | £4.05/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.05/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (38% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
STAR DAWG GRADE B. Nice dawg but not quite good enough for grade A. Priced accordingly, bargain in my opinion so enjoy. Indica Dominant Hybrid -60% Indica / 40% Sativa THC: 24% - 25% Dawg Star is a rare slightly indica dominant hybrid stra…



