
CALI TRIM SHAKE TROPICALLY NERDS
🌍 Ships from Multiple Countries
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g the best premium dust | £26.45 | $35.00 | £1.89/g |
| 14g | 3 pcs 1 vape 1 gummies 14g dust | £43.07 | $57.00 | £3.08/g |
| 14g | 6 pcs 2 vape 2 gummies 2x14g dust | £80.85 | $107.00 | £5.77/g |
| 28g | 28 g the best premium shake | £25.69 | $34.00 | £0.92/g |
| 28g | 28 g buba island kush premium shake | £34.00 | $45.00 | £1.21/g |
| 28g | 28 g the best premium dust | £41.56 | $55.00 | £1.48/g |
| 28g | 28 g girl scout cookies premium dus | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g jelly donut premium dustust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g banana punch premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g mix popcorn&dust outdoor | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g mimosa premium dust popcorn | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g lemon haze premium dust popcor | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g banoffie premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g black devil dust popcorn premi | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g mix outdoor premium dust popco | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g biscotti peach dust(cali) | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g biscotti cookies premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g silver haze premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g amnesia haze premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g cherry haze dust premium | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g wedding cake premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g larry bird premium dust popcor | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g strawberry gelato dust popcorn | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g rubikz dust popcorn premium | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g animal mint dust popcorn premi | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g rubikz premium popcorn dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g harry potter dust popcorn dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g zkittlez dust popcorn dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g blue cheese premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g gorilla glue premium dust | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g zoap premium dust popc | £45.34 | $60.00 | £1.62/g |
| 28g | 28 g zoap big buds | £113 | $150.00 | £4.05/g |
| 28g | 28 g oreoz big buds | £113 | $150.00 | £4.05/g |
| 56g | 56 g the best premium shake | £40.80 | $54.00 | £0.73/g |
| 56g | 56 g chemdawg premium dust | £41.56 | $55.00 | £0.74/g |
| 56g | 56 g mimosa premium dust | £64.23 | $85.00 | £1.15/g |
| 56g | 56 g stardawg premium dust | £64.23 | $85.00 | £1.15/g |
| 56g | 56 g mix popcorn&dust outdoor | £74.80 | $99.00 | £1.34/g |
| 56g | 56 g mix premium dust(2x28 differen | £74.80 | $99.00 | £1.34/g |
| 56g | 56 g animal mint dust popcorn premi | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g banana punch premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g candy fumez premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g lemon haze premium dust popcor | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g jelly donut premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g cherry haze premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g strawberry gelato dust popcorn | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g 28silver haze28 fabuloso dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g banoffie premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g silver haze premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g black devil dust popcorn premi | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g cherry trop popcorn dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g wedding cake premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g biscotti peach dust(cali) | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g mimosa premium dust popcorn | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g skittles premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g rubikz premium popcorn dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g harry potter dust popcorn dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g blue cheese premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g gorilla glue premium dust | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g zoap premium dust popc | £83.12 | $110.00 | £1.48/g |
| 56g | 56 g stardawg premium dust | £86.89 | $115.00 | £1.55/g |
| 56g | 56 g green treez outdoor ugly buds | £110 | $145.00 | £1.96/g |
| 56g | 56 g larry bird popcorn premium | £132 | $175.00 | £2.36/g |
| 56g | 56 g zoap ugly buds | £144 | $190.00 | £2.56/g |
| 56g | 56 g oreoz ugly buds | £144 | $190.00 | £2.56/g |
| 56g | 56 g lemon haze small ugly buds | £151 | $200.00 | £2.70/g |
| 2oz | 2oz dog 2 oz larryb dust premi | £125 | $165.00 | £2.20/g |
| 84g | 84 g stardawg premium dust | £94.45 | $125.00 | £1.12/g |
| 84g | 84 g mix premium dust(3x28 differen | £110 | $145.00 | £1.30/g |
| 84g | 84 g mix popcorn&dust outdoor | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g mimosa premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g strawberry gelato dust popcorn | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g lemon haze popcorn dyst | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g girl scout cookies dust(cali) | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g banana punch premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g strawberry gelato dust popcorn | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g animal mint dust popcorn premi | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g the best mix dust(3x28) | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g jelly donut premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g black devil dust popcorn premi | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g gelato premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g biscotti cookies premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g gelato premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g silver haze premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g wedding cake premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g biscotti peach dust(cali) | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g mimosa premium dust popcorn | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g rubikz dust popcorn premium | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g rubikz premium popcorn dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g harry potter dust popcorn dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g zkittlez dust popcorn dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g blue cheese premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g gorilla glue premium dust | £117 | $155.00 | £1.39/g |
| 84g | 84 g larry bird popcorn | £166 | $220.00 | £1.98/g |
| 84g | 84 g larry bird popcorn premium | £193 | $255.00 | £2.29/g |
| 112g | 112 g mix strain leafs | £38.54 | $51.00 | £0.34/g |
| 112g | 112 g the best premium shake | £74.80 | $99.00 | £0.67/g |
| 112g | 112 g premium dust chemdawg | £80.85 | $107.00 | £0.72/g |
| 112g | 112 g 2oz dog 2 oz cherry dust premi | £125 | $165.00 | £1.11/g |
| 112g | 112 g 2oz dog 2 oz mimosa dust premi | £125 | $165.00 | £1.11/g |
| 112g | 112 g 2oz dog 2 oz gelato dust premi | £125 | $165.00 | £1.11/g |
| 112g | 112 g 2oz dog 2 oz gsc dust premium | £125 | $165.00 | £1.11/g |
| 112g | 112 g mimosa premium dust | £128 | $170.00 | £1.15/g |
| 112g | 112 g the best dust | £136 | $180.00 | £1.21/g |
| 112g | 112 g girl scout cookies dust | £144 | $190.00 | £1.28/g |
| 112g | 112 g zkittlez dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g banana punch premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g wedding cake 56g gelato56gdust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g mimosa x zkittlez popcorn | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g the best mix dust(4x28g) | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g jelly donut premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g strawberry haze premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g mix premium dust(4x28 differen | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g gelato premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g silver haze premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g lemon haze premium dust pocorn | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g wedding cake premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g biscotti peach dust(cali) | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g mimosa premium dust popcorn | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g larry bird premium dust popcor | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g skittles premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g animal mint dust popcorn premi | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g black devil dust popcorn premi | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g rubikz premium popcorn dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g harry potter dust popcorn dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g zkittlez dust popcorn dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g blue cheese premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g gorilla glue premium dust | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g zoap premium dust popc | £150 | $199.00 | £1.34/g |
| 112g | 112 g mix popcorn&dust outdoor | £159 | $210.00 | £1.42/g |
| 112g | 112 g mimosa premium dust | £159 | $210.00 | £1.42/g |
| 140g | 140 g stardawg dust | £155 | $205.00 | £1.11/g |
| 168g | 168 g stardawg dust | £174 | $230.00 | £1.03/g |
| 224g | 224 g mix strain leafs | £74.05 | $98.00 | £0.33/g |
| 224g | 224 g stardawg shake(leaf,stalks,pop | £128 | $170.00 | £0.57/g |
| 224g | 224 g chemdawg shake | £128 | $170.00 | £0.57/g |
| 224g | 224 g the best premium shake | £136 | $180.00 | £0.61/g |
| 224g | 224 g skittles premium dust | £212 | $280.00 | £0.94/g |
| 224g | 224 g stardawg dust | £223 | $295.00 | £1.00/g |
| 224g | 224 g dog112skittles112premium dust | £227 | $300.00 | £1.01/g |
| 224g | 224 g gelato premium dust popcorn | £280 | $370.00 | £1.25/g |
| 224g | 224 g the best mix dust(8x28) | £280 | $370.00 | £1.25/g |
| 224g | 224 g mimosa premium dust popcorn | £280 | $370.00 | £1.25/g |
| 224g | 224 g girl scout cookies dust(cali) | £287 | $380.00 | £1.28/g |
| 224g | 224 g lemon haze premium dust popcor | £298 | $395.00 | £1.33/g |
| 500g | 500 g dog premium dust(reg costumer) | £370 | $490.00 | £0.74/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£0.33/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (78% cheaper).
Seller: Magicvapeuk has 2 live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 3,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Stardog small buds 7oz left only! Shake Trim dust Vape Green Treez, last year's harvest, 3/10. Best for quitting smoking. Only 10 oz. No refund for international If the parcel has left the country(tracking), I am no longer responsible f…



