biggysearch ♥ LB status

Trim

No longer listed on LittleBiggy. This shake & trim from Dopey has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Shake & Trim
WeightVarietyGBPUSD£/g
100g100 g£52.86$70.00£0.53/g
200g200 g£98.16$130.00£0.49/g
300g300 g£136$180.00£0.45/g
Listing description

We make our own hash so after we spin the smalls and dust 3 X we sell on this label there is still loads of goodness left you just need to find it.

Live shake & trim on LittleBiggy now

See all