
HEADBANGER TRIM
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 28g | 28 gram | £34.00 | $45.00 | £1.21/g |
| 56g | 56 gram | £60.45 | $80.00 | £1.08/g |
| 84g | 84 gram | £83.12 | $110.00 | £0.99/g |
Price history
Tracked since 14 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 1 price change recorded across 3 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28g | 28 gram | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 14 Aug 2026 | 0 |
| 56g | 56 gram | £60.45 | £60.45 | £64.23 | 14 Aug 2026 | 1 (last 22 Aug 2026) |
| 84g | 84 gram | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 17 Sep 2026 | 0 |
How this compares
£0.99/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (34% cheaper).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Headbanger Trim.



